Пошук по сайту

Iнформатика  лекції  Курсова робота  Рефераты  

Список учнів загальноосвітніх закладів району, які посіли І місце в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році Математика

Список учнів загальноосвітніх закладів району, які посіли І місце в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році Математика





Додаток №1

до наказу відділу освіти

Шевченківської районної

державної адміністрації

від 06.01.2017 №9

Список

учнів загальноосвітніх закладів району,

які посіли І місце в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських

олімпіад з навчальних предметів

у 2016/2017 навчальному році


Математика

6 клас

І місце – немає

7 клас

І місце – Красноруцький Віталій ( Шевченківський ліцей )

8 клас

І місце – немає

9 клас

І місце – Шаповалов Данил ( Шевченківський ліцей)

10 клас

І місце – Думановський Веніамін (Шевченківський ліцей )

11 клас

І місце – Вознюк Андрій (Шевченківський ліцей )
Географія

8 клас

I місце – немає

9 клас

I місце – Шаповалов Данил ( Шевченківський ліцей )

10 клас

І місце – немає

11 клас

І місце – Барибіна Тетяна (Шевченківський ліцей )

Набока Максим ( Старовірівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Англійська мова

8 клас

І місце – Крикун Анна ( Шевченківська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.)

9 клас

І місце – Коваленко Іван ( Шевченківська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. )

10 клас

І місце – немає

11 клас

І місце – немає
Екологія

10 клас

І місце – Бєлоконь Анна ( Шевченківська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. )

11 клас

І місце – Набока Максим ( Старовірівська ЗОШ І-ІІІ ст. )
Історія

8 клас

І місце – Крикун Анна (Шевченківська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.)

9 клас

І місце - немає

10 клас

І місце - Нардєд Лілія ( Борівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

11 клас

І місце - Сідаш Катерина ( Борівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Фізика

7 клас

І місце – немає

8 клас

І місце – немає

9 клас

І місце – немає

10 клас

І місце – немає

11 клас

І місце - немає
Біологія

8 клас

І місце – Красулевська Катерина ( Шевченківський ліцей )

9 клас

І місце – Костроміна Дарина ( Шевченківський ліцей )

10 клас

І місце – Легка Анастасія (Великохутірська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.)

11 клас

І місце – Калашник Роман ( Гетьманівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Правознавство

9 клас

І місце – Попова Вікторія (Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

10 клас

І місце – Крипило Діана ( Великохутірська ЗОШ І-ІІІ ст.)

11 клас

І місце – Сідаш Катерина (Борівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
Інформатика

8 клас

І місце – Красноруцький Віталій (Шевченківський ліцей)

9 клас

І місце – Шаповалов Данил (Шевченківський ліцей )

10 клас

І місце – немає

11 клас

І місце – Чоломбитько Дмитро (Шевченківський ліцей )

Українська мова

7 клас

І місце –Іщук Кирило ( Старовірівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

8 клас

І місце – Венедіктова Валерія (Шевченківський ліцей )

9 клас

І місце – Ярошенко Анна (Шевченківський ліцей)

10 клас

І місце – Волошин Антон ( Шевченківський ліцей)

11 клас

І місце – Сідаш Катерина (Борівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
Хімія

7 клас

І місце – Думановська Марина ( Шевченківський ліцей )

8 клас

І місце – немає

9 клас

І місце – немає

10 клас

І місце – немає

11 клас

І місце – немає
Астрономія

10 клас

І місце – немає

11 клас

І місце – Вознюк Андрій ( Шевченківський ліцей )
Економіка

9 клас

І місце – Шаповалов Данил (Шевченківський ліцей )

10 клас

І місце – немає

11 клас

І місце – немає
Трудове навчання ( технічна праця)

8-9 клас

І місце – Усачов Денис ( Гетьманівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

10 - 11 клас

І місце – Дроздов Артем (Шевченківський ліцей )
Трудове навчання ( обслуговуюча праця)
8-9 клас

І місце – Кучерява Вікторія ( Шевченківський ліцей )

10 - 11 клас

І місце – Радченко Дарія (Шевченківський ліцей )

Інформаційні технології

8-9 клас

І місце – немає

10 клас

І місце – немає

11 клас

І місце – немає
Російська мова та література

9 клас

І місце – Волкова Аліна ( Новомиколаївська ЗОШ І-ІІІ ст.)

10 клас

І місце – Легка Анастасія ( Великохутірська ЗОШ І-ІІІ ст.)

11 клас

І місце – немає

поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Список учнів загальноосвітніх закладів району, які посіли ІІ місце...

Список учнів загальноосвітніх закладів району, які посіли ІІІ місце...

Наказ
Від 21. 11. 2016 №619-од «Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у IV...

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних...

Графік проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських...
Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році

Нака з
Про підсумки проведення І та ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін у 2016/2017 навчальному році в закладах...

Щодо проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних...
Наказом департаменту освіти І науки облдержадміністрації від 13 грудня 2013 року №944/0/212-13 «Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських...

Найменування Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів
Про участь у ІIІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2014 2015

Комунальний вищий навчальний заклад «дніпропетровський обласний інститут...
«Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад І обласних етапів турнірів з навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році»...

Комунальний вищий навчальний заклад «дніпропетровський обласний інститут...
«Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад І обласних етапів турнірів з навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році»...



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації




info.ocvita.com.ua
Головна сторінка