Пошук по сайту

Iнформатика  лекції  Курсова робота  Рефераты  

Працевлаштування учнів 11- мт

Працевлаштування учнів 11- мт






Працевлаштування учнів 11- МТ

2012-2013н.р.



з/п

ПІБ випускника

Назва навчального закладу

Факультет та спеціальність

Форма навчання

1.

Бесчастна Діана Максимівна

Чорноморський державний університет ім. Петра Могили

(м. Миколаїв)

Факультет: Соціології

Галузь: Соціальне забезпечення

Напрям: соціальна робота

бюджет

2.

Болехівський Олександр Сергійович

Херсонський національний технічний університет


Факультет: Машинобудування

Галузь: Машинобудування та матеріалообробка

Напрям: інженерна механіка

бюджет

3.

Бондар Марія Андріївна

Київський національний економічний університет

ім. Вадима Гетьмана

Факультет: Факультет мiжнародної економiки i менеджменту

Галузь: Економіка та підприємництво

Напрям: міжнародна економіка

контракт

4.

Вовк Марія Сергіївна

Херсонський державний університет


Факультет: Філології та журналістики

Галузь: Журналістика та інформація

Напрям: журналістика

контракт

5.

Дробитько Жанна Дмитрівна

Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж

Галузь: Економіка та підприємництво,

Спеціальність: бухгалтерський облік

контракт

6.

Золотарь Іоанна Володимирівна


Підготовчі курси при ХНТУ

7.

Іванічев Вячеслав Семенович

Херсонська

Державна

морська академія

Морський коледж


Факультет: судноводійне

Галузь: Транспорт і транспортна інфраструктура,

Спеціальність: судноводіння на морських шляхах

контракт

8.

Іграєва Жанна Олексіївна

Херсонський державний університет

Факультет: Природознавства, здоров`я людини і туризму Галузь: Педагогічна освіта Напрям: корекційна освіта

контракт

9.

Коваль Вероніка Юріївна

Київський інститут музики ім. Р.М. Глієра


Галузь: Мистецтво

Напрям: музичне мистецтво,

Спеціальність: музичне мистецтво,

Спеціалізація: естрадний спів

контракт

10.

Коваль Владислава Юріївна

Херсонське училище культури


Галузь: Культура,

Спеціальність: народна художня творчість,

Спеціалізація: Видовищно-театралізовані заходи

бюджет

11.

Коваль Петро Петрович

Польща, м. Варшава

Університет ім.Лазарського

Дипломатія

контракт

12.

Кушнір Юлія Олегівна

Херсонський державний аграрний університет

Галузь: Рибне господарство та аквакультура

Напрям: водні біоресурси та аквакультура

контракт

13.

Потеряйко Олена Олегівна

Херсонський державний університет

Факультет: Дошкільної та початкової освіти Галузь: Педагогічна освіта Напрям: дошкільна освіта

бюджет

14.

Пшокіна Анастасія Андріївна

Херсонське музичне училище


Галузь: Мистецтво,

Спеціальність: музичне мистецтво,

Спеціалізація: Музичне мистецтво естради

бюджет

15.

Савченко Сергій Олександрович

 Національний університет "Києво-Могилянська академія"

м. Київ

Факультет: Факультет інформатики

Галузь: Інформатика та обчислювальна техніка

Напрям: програмна інженерія

бюджет

16.

Сидорович Олександр Дмитрович

Польща,

м. Варшава,

Університет ім.Лазарського

Дипломатія

контракт

17.

Скобенюк Тетяна Олексіївна

 Херсонський державний університет


Факультет: Біології, географії і екології

Галузь: Природничі науки

Напрям: екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування

бюджет

18.

Скурихіна Анастасія В'ячеславівна

Національний університет біоресурсів і природокористування України (базовий заклад, м. Київ)

Факультет: Педагогічний

Галузь: Педагогічна освіта

Напрям: соціальна педагогіка

бюджет

19.

Супрун Анастасія Сергіївна

Київський національний університет культури і мистецтв

Факультет: Інститут кіно і телебачення

Галузь: Мистецтво

Напрям: кіно-, телемистецтво

бюджет

20.

Тишакова Поліна Геннадіївна

 Херсонський державний університет


Факультет: Психології, історії та соціології

Галузь: Соціально-політичні науки

Напрям: психологія

контракт

21.

Филиппова Анастасія Андріївна

Херсонський державний університет


Факультет: Фізичного виховання та спорту

Галузь: Фізичне виховання, спорт і здоров’я людини

Напрям: фізичне виховання

бюджет

22.

Холодних Анастасія Володимирівна

Херсонське вище комерційне училище

Напрям: продавець продовольчих товарів

бюджет

23.

Чмихун Альона Євгеніївна

Херсонський державний аграрний університет

Галузь: Рибне господарство та аквакультура

Напрям: водні біоресурси та аквакультура

бюджет

24.

Шор Дар'я Олександрівна

Херсонський економічно-правовий інститут


Факультет: Правознавства та зовнішньоекономічної діяльності

Галузь: Право

Напрям: правознавство

контракт

25.

Юдін Ігор Володимирович

Херсонський державний університет

Факультет: Культури і мистецтва

Напрям : музичне мистецтво



контракт

26.

Кутова Вікторія Олександрівна

Херсонське училище культури


Галузь: Культура,

Спеціальність: народна художня творчість,

Спеціалізація: Народне інструментальне мистецтво (народні інструменти, духові інструменти)

бюджет

Працевлаштування випускників 11-ХО класу 2012-2013н.р.



з/п

ПІБ випускника

Назва навчального закладу

Факультет та спеціальність

Форма навчання

1.

Гальчинська Моніка


Підготовчі курси в Чехії


2.

Гаргаун Вероніка


Миколаївський філіал Київського національного університету культури і мистецтв,

Дизайн середовища

бюджет

3.

Грязєв Микита


Херсонський державний університет

Факультет фізики, математики та інформатики Спеціальність: програмна інженерія

бюджет

4.

Данчук Анжела


Київська національна академія керівництва кадрами культури і мистецтва, факультет мистецтв

хореографія

контракт

5.

Живець Костянтин


Херсонський гідрометеорологічний технікум

Метеорологічний факультет

Спеціальність: метеорологія


бюджет

6.

Ілюшина Марія


Херсонське вище професійне комерційне училище

Спеціальність: конторський службовець

контракт

7.

Йоркіна Ірина


Херсонський державний університет

Ф-т культури і мистецтва

сучасна хореографія

бюджет

8.

Калініченко Анна


Херсонський державний університет

Ф-т культури і мистецтва

образотворче мистецтво

контракт

9.

Кобеляцька Олександра


Херсонський медичний коледж

Ортопедична стоматологія


контракт

10.

Ковташ Ольга


Херсонський державний університет

Ф-т культури і мистецтва

образотворче мистецтво

контракт

11.

Короленко Катерина


Миколаївський філіал Київського національного університету культури і мистецтв

Дизайн середовища

контракт

12.

Кучеренко Альона


Херсонський національний технічний університет

Факультет кібернетики Спеціальність: графічний дизайн

контракт

13.

Павленко Катерина


Херсонський національний технічний університет

Факультет кібернетики Спеціальність:

графічний дизайн

контракт

14.

Підпала Кристина


Херсонське вище професійне комерційне училище

Спеціальність: продавець

контракт

15.

Ставицький Олексій


Херсонський державний університет

Факультет природознавства, здоров’я людини і туризму

Спеціальність: туризм




контракт

16.

Тариця Оксана


Херсонський державний університет

Ф-т культури і мистецтва

Спеціальність: сучасна хореографія

бюджет

17.

Татарський Роман


Херсонський державний університет

Факультет природознавства, здоров’я людини і туризму

Спеціальність: туризм

контракт

18.

Турчак Валерія


Київська муніципальна академія танцю ім.. С.Лифаря,

Спеціальність:

класична хореографія

бюджет

19.

Тян Вікторія


Польща, Познанська вища школа іноземних мов


перекладач

контракт

20.

Черніченко Оксана


Херсонський державний університет

Ф-т культури і мистецтва

Спеціальність: сучасна хореографія

бюджет

21.

Чулкова Євгенія


Одеська юридична академія

Факультет: соціально-правовий

Спеціальність: правознавство

бюджет

22.

Шахман Олександра


Одеський державний медичний університет

лікувальна справа

контракт

поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Волноваська районна рада
Про проведення громадського огляду умов утримання, навчання, оздоровлення, працевлаштування та соціального захисту неповнолітніх...

Чому саме Академія Економіка в Радомі ?
Радомі, Обласна Інспекція Транспорту, Охорона міста Радом, Спілка Польських Банків, bik (Biuro Informacji Kredytowej), туристичне...

Узагальнений об’єкт діяльності: технологічні процеси та апарати
Ця спеціальність – завжди гарантоване працевлаштування, оскільки новітні технології будівельних матеріалів І виробів завжди були...

Твоя інформаційна безпека в мережі Інтернет
Мета: Розглянути можливості використання Інтернету, як мережі мереж; познайомити учнів з можливими загрозами, що чекають учнів в...

Л. Ф. Підкуйко на конференції педагогічного колективу
На початок навчального року в школі за списком було 268 учнів, за рік вибуло 7 учнів, прибули 8 учнів. На кінець навчального року...

Рішенням педагогічної ради
На початок 2013– 2014 навчального року в Вельбівненській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів навчалося 148 учнів, з них дівчаток...

Позакласний захід для учнів 7-8 класів Вчитель математики
Мета: зацікавити учнів математикою, поглиблювати І розширювати знання з предмета

Розробка позакласн их заход ів до декади з фізики, математики та...
Розвиваюча мета: розвивати логічне, самостійне, творче мислення учнів, уміння аналізувати, робити висновки; розвивати фізичне...

На уроках трудового навчання
Актуальній проблемі сучасної школи – розвитку інтересу учнів до трудового навчання, мотивації навчальної діяльності учнів. Зміст...

Моніторинг результативної участі учнів нвк №16 в інтелектуальних змаганнях різних рівнів
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів ман україни



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації




info.ocvita.com.ua
Головна сторінка