Пошук по сайту

Iнформатика  лекції  Курсова робота  Рефераты  

Нака з

Нака з





Сторінка1/5
  1   2   3   4   5

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ БОРИСПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ


БОРИСПІЛЬСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ

ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №6




Н А К А З





м. Бориспіль









24.10.2016 № 163





Про результати участі в І етапі Всеукраїнських учнівських

олімпіад з базових дисциплін у 2016-2017 навчальному році


На виконання наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 15.09.2015 № 288 «Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році», наказу управління освіти і науки Бориспільської міської ради від 03.10.2016 № 521 «Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році», наказу Бориспільської загальноосвітньої школі І-ІІІ ступенів №6 від 03.10.2016 року № 133 «Про проведення І та участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році» та з метою підвищення інтересу до поглибленого вивчення навчальних предметів, у жовтні 2016 року відбувся І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін, у якому взяли участь 308 учнів загальноосвітнього навчального закладу. Переможцями та призерами шкільних олімпіад стали 225 учнів (73 % від загальної кількості учасників).

Відповідно до рішення журі та оргкомітету І етапу учнівських олімпіад

НАКАЗУЮ:
1. Затвердити список переможців І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін (додаток 1).
2. Направити переможців І етапу олімпіад для участі в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад згідно із заявками (додаток 2).
3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Плаксу Віру Іванівну.
Директор школи В.І. Мазура

Плакса В.І.

6 23 48

Додаток 1

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Бориспільської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6 24.10.2016 № 163


СПИСОК

переможців та призерів І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2016-2017 навчальному році




п/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня (повністю)

Місце

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові учителя

Англійська мова



Неруш Тетяна Віталіївна

І

8- А

Хоменко Валентина Петрівна



Волошин Денис Андрійович

І

8-В

Шкуренко Людмила Володимирівна



Пісоцький Ігор Володимирович

ІІ

8-В

Шкуренко Людмила Володимирівна



Коцепуп Юлія Сергіївна

ІІ

8-А

Хоменко Валентина Петрівна



Румак Владислава Романівна

ІІІ

8-Б

Шкуренко Людмила Володимирівна



Тригуб Карина Федорівна

ІІІ

8-Б

Шкуренко Людмила Володимирівна



Подкур Антон Олександрович

І

9-Б

Мосюра Анна Іванівна



Бабак Олександра Сергіївна

ІІ

9-А

Виноградна Валентина Олександрівна



Пекалюк Каріна Геннадіївна

ІІ

9-А

Мосюра Анна Іванівна



Стрільник Каріна Віталіївна

ІІ

9-В

Шкуренко Людмила Володимирівна



Яцкевич Євген Сергійович

ІІІ

9-Б

Мосюра Анна Іванівна



Горбатова Альона Юріївна

І

10-А

Роздайбіда Ольга Михайлівна



Пєсков Денис Олександрович

ІІ

10-А

Роздайбіда Ольга Михайлівна



Новиченко Марія Михайлівна

ІІІ

10-А

Синьоок Марина Миколаївна



Муравська Анна Андріївна

І

11-А

Горбань Ірина Андріївна



Прудніков Олександр Олександрович

ІІ

11-А

Горбань Ірина Андріївна



Пономарьова Дарина Русланівна

ІІ

11-Б

Роздайбіда Ольга Михайлівна



Гінжелюк Сергій Олегович

ІІІ

11-Б

Роздайбіда Ольга Михайлівна

Астрономія

  1. 1.

Горбатова Альона Юріївна

І

10-А

Гриценко Леонід Григорович



Головаш Анастасія Василівна

ІІ

10-А

Гриценко Леонід Григорович



Скоробрехов Владислав Ігорович

І

11-А

Трафімова Таїсія Григорівна

  1. 2.

Гордієнко Віктор Валерійович

ІІ

11-А

Трафімова Таїсія Григорівна

  1. 3.

Гінжелюк Сергій Олегович

ІІІ

11-Б

Трафімова Таїсія Григорівна

Біологія



Шолуха Вікторія Володимирівна

І

8-Б

Олефіренко Анатолій Петрович



Неруш Тетяна Віталіївна

ІІ

8-А

Мороз Надія Григорівна



Сергійчук Катерина Анатоліївна

ІІІ

8-Б

Олефіренко Анатолій Петрович



Боков Олександр Дмитрович

І

9-А

Мороз Надія Григорівна



Дорошенко Анастасія Олегівна

ІІ

9-В

Зубченко Альона Анатоліївна



Подкур Антон Олександрович

ІІІ

9-Б

Олефіренко Анатолій Петрович



Жагріна Тетяна Сергіївна

ІІІ

9-Г

Зубченко Альона Анатоліївна



Головаш Анастасія Василівна

І

10-А

Мороз Надія Григорівна



Жовтенко Микола Анатолійович

І

11-Б

Олефіренко Анатолій Петрович



Варава Катерина Володимирівна

ІІ

11-Б

Олефіренко Анатолій Петрович



Манюк Олена Олександрівна

ІІІ

11-Б

Олефіренко Анатолій Петрович

Інформатика



Губенок Владислав Геннадійович

І

8-В

Пономарьова Оксана Миколаївна



Щегель Ярослав Миколайович

ІІ

8-В

Виговська Ірина Юріївна



Зарудній Олександр Юрійович

ІІІ

8-Г

Пономарьова Оксана Миколаївна



Фесенко Василь Іванович

І

9-Г

Виговська Ірина Юріївна



Подкур Антон Олександрович

І

9-Б

Пономарьова Оксана Миколаївна



Мельников Даніїл Олександрович

ІІ

9-А

Пономарьова Оксана Миколаївна



Головаш Анастасія Василівна

І

10-А

Пономарьова Оксана Миколаївна



Щегель Ілля Володимирович

ІІ

10-А

Пономарьова Оксана Миколаївна



Пєсков Денис Олександрович

ІІІ

10-А

Пономарьова Оксана Миколаївна



Пономарьова Дарина Русланівна

ІІ

11-Б

Виговська Ірина Юріївна



Домбровський Дмитро Вячеславович

І

11-Б

Виговська Ірина Юріївна



Мєнчакова Софія Едуардівна

ІІІ

11-А

Виговська Ірина Юріївна
  1   2   3   4   5

поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Нака з

Нака з
Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail: код єдрпоу 02144789

Нака з
Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail: код єдрпоу 02144789

Нака з
Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail: код єдрпоу 02144789

Нака з
Нагородити переможців III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, згідно списку (додаток 1)

Нака з
Про проведення ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2015-2016 навчальному році

Нака з
Збагачення навчально-виховного середовища багатонаціональної школи шляхом розширення комунікативних компетенцій вчителя

Нака з
З метою систематизації номенклатури справ по закладу освіти та ведення ділової документації у встановленому порядку

Нака з
Затвердити Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових І спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти

Нака з
Затвердити Нормативи наповнюваності груп дошкільних навчальних закладів (ясел-садків) компенсуючого типу, класів



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації




info.ocvita.com.ua
Головна сторінка