Пошук по сайту

Iнформатика  лекції  Курсова робота  Рефераты  

Склад

Склад





Сторінка1/5
  1   2   3   4   5


ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ головного управління освіти і науки облдержадміністрації

від 06.07.2012 № 582/0/212-12

СКЛАД

творчих груп вчителів по створенню

електронних освітніх ресурсів за напрямами





з/п

ПІБ

Регіон

Місце роботи

УКРАЇНСЬКА МОВА

1

ПЕЧЕНІВСЬКА

Світлана Іванівна

Криворізький

район

Недайводська

СЗШ-сад

2

СЕМЕНЮК

Тетяна Степанівна

м. Марганець

СЗШ №1

3

ДАНИЛЬЧЕНКО

Віра Миколаївна

Покровський

район

Просянська

ЗОШ І-ІІІ ст.

4

ОНИЩЕНКО

Валентина Олександрівна

Царичанський

район

Царичанська

ЗОШ І-ІІІ ст.

5

БІЛАШ

Тетяна Геннадіївна

Софіївський

район

Вишнева

ЗОШ І-ІІІ ст.

6

ЛАВРУТ

Валентина Володимирівна

Межівський

район

Українська

СЗШ І-ІІІ ст.

7

БУБНОВА

Вікторія Борисівна

м. Кривий Ріг

Криворізька

ЗОШ №2

8

ГОРПИНЯК

Тетяна Миколаївна

Солонянський

район

Солонянська

СЗШ №2

9

ПАЛІЙ

Вікторія Миколаївна

Верхньодніпровський район

Ганнівський НВК

10

ГЛУХОВА

Тетяна Вікторівна

м. Павлоград

ПМЛ

11

ДОБРИЦЬКА

Ірина Петрівна

м. Дніпропетровськ

СЗШ №75

12

ПАНЧЕНКО

Людмила Василівна

м. Дніпродзержинськ

СЗШ №22

13

ЛЕБІДЬ

Ірина Олександрівна

Криничанський

район

Преображенська СЗШ

14

МАКСИМОВА

Тамара Миколаївна

Синельниковський район

Раївська

СШ-інтернат

15

ВІЛЬШАНЕЦЬКА

Тетяна Ярославівна

м. Дніпропетровська

НВК № 139

16

ІСАЄНКО

Ірина Валентинівна

П'ятихатський

район

Вишнівська

ЗШ І-ІІІ ст.

17

ХИЖНЯК

Ірина Василівна

Томаківський

район

Томаківська

ЗОШ І-ІІІ ст. №1

18

КРИВОШЕЯ

Григорій Володимирович

Магдалинівський район

Мар’ївська ЗОШ

19

РУДОВОЛ

Наталія Петрівна

Петриківський

район

ПетриківськаНСЗШ

20

ПЕТУХОВА

Неля Іванівна

Павлоградський

район

КЗ «Межиріцька

ЗШ І-ІІІ ст. № 2»

21

ХИЛАЙ

Надія Петрівна

Магдалинівський район

Магдалинівська ЗОШ

22

БУХНО

Галина Миколаївна

м. Дніпропетровська

Україно-американський ліцей

23

УТКІНА

Лілія Анатоліївна

м. Нікополь

КЗ «НСЗШ № 22»

24

ДИЦЮРА

Наталія Олександрівна

м. Синельникове

Синельниківська ЗОШ І –ІІІ ст. № 3

25

ХІЛЬМАН

Ніна Олексіївна

Новомосковський район

Черкаська ЗОШ

26

ПРОГОННА

Людмила Михайлівна

Васильківський

район

Васильківська

СЗШ №2

27

ЄПІФАНОВА

Валентина Миколаївна

м. Вільногірськ

ЗОШ № 5

28

ЛУБЕНСЬКА

Ірина Григорівна

Петропавлівський район

СЗШ №2

29

ЛАВРИНЕНКО

Олена Федорівна

м. Першотравенськ

СЗШ №4

30

ГУДЕНКО

Світлана Марківна

Дніпропетровський район

КЗ Ювілейна

СЗШ №1

31

НАУМЕНКО

Юлія Олексіївна

м. Орджонікідзе

КЗ «СЗШ №6»

32

ДІРІНГ

Тетяна Василівна

м. Тернівка

СЗШ №6


ІСТОРІЯ

33

ІНІНА

Ольга Володимирівна

Широківський

район

Калинівська СЗШ

34

БОЖКО

Лілія Петрівна

Новомосковський район

Миколаївська ЗОШ

35

ЯКИМЕНКО

Ірина Анатоліївна

м. Дніпропетровська

КЗО СЗШ № 69

36

ЧУБЕНКО

Олександр Володимирович

Покровський

район




37

ШВЕЦЬ

Оксана Вікторівна

Нікопольський

район

Шолоховська ЗОШ

38

ТАНЦЕРОВА

Ірина Вікторівна

м. Тернівка

СШ №5

39

БІЖКО

Ірина Миколаївна

Солонянський

район




40

МАРУЧОК

Любов Дмитрівна

Магдалинівський район




41

КАРЄВА

Інна Володимирівна

м. Дніпропетровська

НВК №130

42

СВИРИДЕНКО

Наталія Олександрівна

м. Дніпропетровська

СШ №85

43

ХРУЛЕНКО

Наталія Іванівна

м. Дніпропетровська

СЗШ №143

44

КІСЕНКО

Зінаїда Вікторівна

м. Дніпропетровськ

НВК №57

45

СТУПАК

Олена Миколаївна

м. Дніпропетровська




46

КИРИЧОК

Олена Тарасівна

м. Дніпропетровська

НВК №138

47

ВІВТАШ

Олена Миколаївна

м. Дніпропетровська

СШ №118

48

ТКАЧ

Олена Іванівна

м. Синельникове

ЗОШ №2

49

БОРИСЕНКО

Олексій Володимирович

м. Кривий Ріг

КЗШ №108

50

КУЛИК

Наталія Петрівна

м. Жовті Води

Ліцей природничо-наукового навчання

51

ТАРАСЕНКО

Артем Сергійович

Петропавлівський район

Самарська ЗОШ

52

ГАРНИК

Ніна Андріївна

м. Дніпродзержинськ

Технічний ліцей

53

ГОРОДНЯНСЬКА

Ліна Анатоліївна

Петропавлівський район

Хорошівська ЗОШ

54

ПОДОЛЬНА

Ольга Миколаївна

м. Дніпропетровська

СШ №135

55

ЗАСЛАВСЬКИЙ

Олександр Михайлович

м. Дніпропетровськ

СЗШ №18

56

БОРИЩУК

Світлана Олександрівна

Апостолівський

район

Миколаївська ЗОШ

57

ЗБАРАХ

Світлана Миколаївна

Криворізький

район

Лозуватська

СЗШ №2

58

ЄСИПЕНКО

Лариса Леонідівна

Васильківський

район

Письменська СЗШ

59

РОМАНОВА

Тетяна Олександрівна

м. Дніпропетровська

СЗШ №63

60

ЛЯШЕНКО

Юрій Васильович

Павлоградський

район

Кочережський НВК

61

ФЕНІДОНОВА

Тамара Петрівна

Криничанський

район




62

ПЕРЕТЯТЬКО

Наталія Іванівна

м. Дніпропетровська

НВК №139

ПРАВОЗНАВСТВО

63

КАСПРІК

Євгенія Людвіківна

Новомосковький район

Піщанська ЗОШ

64

ГОРБИЛЬОВА

Валентина Олексіївна

м. Першотравенськ

ЗШ №2

65

АНТІПОВА

Світлана Анатоліївна

м. Дніпродзержинськ

СЗШ №37

66

СКРИПЧЕНКО

Ольга Володимирівна

Верхньодніпровський

район

Першотравенська СЗШ

67

КАЧАЛА

Оксана Іванівна

Павлоградський

район

КЗ «Богуславська ЗШ І-ІІІ ст.»

68

ДЗЮЗЮРА

Ірина Володимирівна

м. Дніпропетровськ

СШ №69
  1   2   3   4   5

поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Склад

Склад

Склад

Склад

Кадровий склад вчителів 1-х класів

Склад
Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти»

Кількісно-якісний склад педагогічних працівників Комунального закладу...

Відділ освіти нака з від 29. 12. 2014
Наказом відділу освіти затверджені графіки проведення олімпіад, склад районного оргкомітету, методичних комісій щодо перевірки завдань...

Відділ освіти нака з від 21. 12. 2015
Наказом відділу освіти були затверджені графіки проведення олімпіад, склад районного оргкомітету, методичних комісій щодо перевірки...

Програма фахового вступного випробування для абітурієнтів
«1С: Бухгалтерія», «1С: Склад» та ін Постійно зростає потреба в професіоналах, здатних створити сайт І забезпечувати його технічну...



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації




info.ocvita.com.ua
Головна сторінка