Пошук по сайту

Iнформатика  лекції  Курсова робота  Рефераты  

Харківської міської ради харківської області

Харківської міської ради харківської області





Сторінка1/2
  1   2




ХАРКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ № 12

ХАРКІВСЬКОЇ

МІСЬКОЇ РАДИ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


ХАРЬКОВСКАЯ ГИМНАЗИЯ № 12

ХАРЬКОВСКОГО

ГОРОДСКОГО СОВЕТА

ХАРЬКОВСКОЙ ОБЛАСТИ






НАКАЗ
26.12.2014 №371

Про підсумки участі учнів

Харківської гімназії №12

у II (районному) етапі

Всеукраїнських учнівських

олімпіад з базових дисциплін

у 2014/2015 навчальному році

Згідно з наказом управління освіти адміністрації Червонозаводського району Харківської міської ради від 26.09.2014 № 186 «Про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у Харківській області у 2014/2015 навчальному році» та наказом по Харківській гімназії №12 від 29.08.2014 №200 «Про організацію методичної роботи з педагогічними кадрами у 2014/2015 навчальному році», та з метою виявлення здібної молоді, розвитку природних обдарувань учнів та підвищення інтересу до вивчення базових дисциплін у Харківській гімназії №12 у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін взяли участь 98учнів-переможців І (шкільного) етапу (Додаток ). Із них у ІІ (районному) етапі призові місця посіли 42 учні гімназії. Загальне рейтингове місце у районі – ІІ. А у 2013/2014 навчальному році 43 переможців предметних олімпіад принесли гімназії ІІІ рейтингове місце.

Низький рівень підготовки до предметних олімпіад показали вчителі фізики, астрономії. У 2014/2015 навчальному році жоден учень гімназії не посів призового місця з цих предметів.

Згідно з підсумковим наказом управління освіти адміністрації Червонозаводського району Харківської міської ради від 23.12.2014 №246 «Про підсумки проведення II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2014/2015 навчальному році» призерами олімпіад стали такі учні:



ПІБ учня

Предмет

Місце

ПІБ вчителя

1

Негода Ліна

Олегівна

Історія

І

Кириченко А.М.

2

Толстая Маргарита Олегівна

Іноземна мова (англійська)

І

Любічева К.М.

3

Кирієнко Діана Олегівна

Іноземна мова (англійська)

І

Любічева К.М.

4

Мазуріна Валерія Віталіївна

Іноземна мова (французька

І

Подрезенко В.В.

5

Зачко Станіслав Ігоревич

Іноземна мова (французька

І

Подрезенко В.В.

6

Спєсівова Сабіна Олексіївна

Біологія

І

Колеснікова Я.М.

7

Шарко Максим Олегович

Біологія

І

Слінько Л.А.

8

Пшеничний Олександр Петрович

Біологія

І

Уварова І.О.

9

Пузанова Олександра Сергіївна

Правознавство

І

Пристюк Н.П.

10

Шарко Максим Олегович

Екологія

І

Колеснікова Я.М.

11

Таран Даніїл

Ігорович

Історія

ІІ

Пристюк Н.П.

12

Мутазаккі Мар’ям Мохамедівна


Історія

ІІ

Кириченко А.М.

13

Синільник Вадим Миколайович

Історія

ІІ

Пристюк Н.П.

14

Спєсівова Сабіна Олексіївна

Географія

ІІ

Лукаш О.І.

15

Удовиченко Владлена Миколаївна

Географія

ІІ

Лукаш О.І

16

Москалюк Юлія Олександрівна

Географія

ІІ

Лукаш О.І

17

Скобова Олеся Ігорівна

Іноземна мова (англійська)

ІІ

Любічева К.М.

18

Мутазаккі Мар’ям Мохамедівна

Іноземна мова (французька

ІІ

Подрезенко В.В.

19

Рихлюк Дар’я

Андріївна

Іноземна мова (французька

ІІ

Подрезенко В.В.

20

Гармаш Марина Вячеславівна

Іноземна мова (французька

ІІ

Подрезенко В.В.

21

Даньшина Дар’я Сергіївна

Українська мова та література

ІІ

Оленіч О.З.

22

Трач Христина Володимирівна

Українська мова та література

ІІ

Оленіч О.З.

23

Богомолова Дар’я Віталіївна

Українська мова та література

ІІ

Оленіч О.З.

24

Зелінська Анна Віталіївна

Біологія

ІІ

Колеснікова Я.М.

25

Пузанова Олександра Сергіївна

Біологія

ІІ

Слінько Л.А.

26

Синільник Вадим Миколайович

Біологія

ІІ

Слінько Л.А.

27

Пузанова Олександра Сергіївна

Економіка

ІІ

Лукаш О.І.

28

Мутазаккі Мар’ям Мохамедівна

Правознавство

ІІ

Пристюк Н.П.

29

Таран Даніїл

Ігорович

Правознавство

ІІ

Пристюк Н.П.

30

Запрягайло Владислав Ігорович

Інформатика

ІІ

Бондаренко О.М.

31

Москалюк Юлія Олександрівна

Математика

ІІІ

Півнева Т.В.

32

Богомолова Дар’я Віталіївна

Географія

ІІІ

Лукаш О.І.

33

Кучава Кристина Олександрівна

Географія

ІІІ

Лукаш О.І

34

Шарко Максим

Олегович

Географія

ІІІ

Лукаш О.І

35

Тарасова вероніка Вадимівна

Історія

ІІІ

Пристюк Н.П.

36

Пристюк Катерина Денисівна

Іноземна мова (англійська)

ІІІ

Веприцький М.Ю.

37

Лук’янова Катерина Олексіївна

Іноземна мова (французька)

ІІІ

Подрезенко В.В.

38

Безкубський Дмитро Андрійович

Іноземна мова (французька)

ІІІ

Подрезенко В.В.

39

Ковальова Кристина Дмитрівна

Біологія

ІІІ

Уварова І.О.

40

Мірошник Євген Іванович

Хімія

ІІІ

Арутюнова О.О.

41

Москалюк Юлія Олександрівна

Правознавство

ІІІ

Пристюк Н.П.

42

Мединська Олена Владиславівна

Правознавство

ІІІ

Пристюк Н.П.
  1   2

поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Пояснювальна записка до робочого навчального плану Харківської загальноосвітньої...
Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №96 Харківської міської ради Харківської області

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №37 харківської міської ради харківської області
Затвердити графік проведення предметних тижнів «Предметний марафон» у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №37 Харківської...

Склад державної атестаційної комісії для проведення державної підсумкової...
Харківської вечірньої (змінної) школи ІІ-ІІІ ступенів №16 Харківської міської ради Харківської області

Погоджено затверджую
Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №75 Харківської міської ради Харківської області

Звіт керівника
Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №28 Харківської міської ради Харківської області

Начальник управління освіти
Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №16 Харківської міської ради Харківської області

Розклад проведення державної підсумкової атестації учнів 9-х класів
Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №75 Харківської міської ради Харківської області

Учнівські турніри – шлях до успіху гімназиста!
Результати участі учнів Харківської гімназії №163 Харківської міської ради Харківської області у районних турнірах

За курс базової загальної середньої освіти Харківської вечірньої...

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 харківської міської ради харківської області
Адміністрації Ленінського району Харківської міської ради, та з метою створення належних умов для виявлення й підтримки обдарованої...



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації




info.ocvita.com.ua
Головна сторінка