Пошук по сайту

Iнформатика  лекції  Курсова робота  Рефераты  

Наказ

Наказ







Шевченківська районна державна адміністрація

Відділ освіти
НАКАЗ
смт. Шевченкове

03.01.2017 року № 4


Про направлення на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників у ІІ півріччі 2016/2017 навчальному році


З метою забезпечення чіткої та впорядкованої роботи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти Шевченківського району в ІІ півріччі 2016/2017навчальному році, на підставі заявок закладів освіти та планового завдання з підвищення кваліфікації педагогічних працівників на І півріччя 2016/2017 навчального року ( план – графік курсів підвищення кваліфікації педпрацівників на ІІ півріччя 2016/2017 навчального року Комунального вищого навчального закладу „ Харківська академія неперервної освіти ” для керівників та педпрацівників навчальних закладів Харківської області на ІІ півріччя 2016/2017 навчального року) ,

НАКАЗУЮ :

1. Направити на курси підвищення кваліфікації до Комунального вищого навчального закладу „ Харківська академія неперервної освіти ” (м. Харків) слухачів за категоріями у такі строки :

Очна форма навчання

10. 01. -13.01.

16.01.-20.01.

Дистанційно-заочна форма навчання

23.01.-12.02.

Історія,правознавство(бінарні)
Зацарного Олега Васильовича, вчителя історії Шевченківської ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради
Очна форма навчання

10. 01. -13.01.

Дистанційно-заочна форма навчання

16.01.-12.02.

Очна форма навчання

13.02. - 17.02.
Початкові класи (4-1 клас)

« Педагог-фахівець»

(І та вища категорії)

Гончарову Аллу Федорівну , вчителя початкових класів Безм’ятежненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради

Керівники гуртків ПНЗ

(худ.-естет.)

Всі категорії
Кондаурова Івана Івановича , керівника гуртка художньо-естетичного циклу Шевченківського Будинку дитячо - юнацької творчості
Фізична культура

« Педагог-фахівець»

(І та вища категорії)
Жадана Володимира Миколайовича, вчителя фізичної культури Новомиколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Вихователі ДНЗ
Врублевську Надію Володимирівну, вихователя Шевченківського дошкільного навчального закладу (дитячий садок ) «Калинка» Шевченківської селищної ради
Вихователі ДНЗ

(Розвивальні технології)
Сивокоз Мар’яну Іванівну, вихователя Шевченківського дошкільного навчального закладу (дитячий садок ) «Калинка» Шевченківської селищної ради
Очна форма навчання

16. 01. -20.01.

Дистанційно-заочна форма навчання

23.01.-17.02.

Очна форма навчання

20. 02. - 24.02.
Директори ЗНЗ

(Стаж роботи до 5 років)
Приходько Надію Вікторівну, директора Шевченківської ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради
Вихователі ДНЗ

(Розвивальні технології)
Шпорт Олену Анатоліївну, вихователя Шевченківського дошкільного навчального закладу (дитячий садок ) «Калинка» Шевченківської селищної ради
Вихователі ДНЗ

(Розвивальні технології)

Даниленко Марію Георгіївну, вихователя Шевченківського дошкільного навчального закладу (дитячий садок ) «Калинка» Шевченківської селищної ради
Початкові класи (4-1 клас)

категорія

(Спеціалісти та ІІ категорія)

Талалаєнко Тетяну Петрівну, вчителя початкових класів Гетьманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради
Початкові класи (4-1 клас)

« Педагог- майстер»

(вища категорія,

педагогічне звання)

Чикор Ріту Вікторівну, вчителя початкових класів Борівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради
Очна форма навчання

23. 01. -27.01.

30.01. -03.02.

Дистанційно-заочна форма навчання

06.02.-26.02.

Очна форма навчання

27. 02. - 03.03.

Фізика.Астрономія(бінарні)

Петріковець Олену Іллівну, вчителя фізики Гетьманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради
Очна форма навчання

23. 01. -27.01.

30.01.-03.02.

Дистанційно-заочна форма навчання

06.02.-26.02.

Очна форма навчання

27. 02. - 03.03.

Хімія. Біологія (бінарні)

Вітковську Нелю Вікторівну, вчителя хімії Шевченківської ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради
Історія

Без категорій

Кубрак Світлану Володимирівну, вчителя історії Шевченківського ліцею Шевченківської районної ради

Вихователі ДНЗ

(Розвивальні технології)

Ликову Олену Анатоліївну, вихователя Шевченківського дошкільного навчального закладу (дитячий садок ) «Калинка» Шевченківської селищної ради
Початкові класи

(2-3 кл.)

« Педагог - майстер»

(вища категорія,

педагогічне звання)
Гунько Яніну Миколаївну, вчителя початкових класів Шевченківського ліцею Шевченківської районної ради
Соловйову Тетяну Анатоліївну, вчителя початкових класів Шевченківської ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради
Очна форма навчання

06. 02 -10.02

Дистанційно-заочна форма навчання

13.02-10.03

Очна форма навчання

13. 03 - 17.03
Початкові класи

« Педагог-фахівець»

(І та вища категорії)
Осику Надію Володимирівну, вчителя початкових класів Новомиколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради
Фізична культура

(Спеціалісти та ІІ категорія)
Аветчина Юрія Анатолійовича, вчителя фізичної культури Шевченківської ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради
Очна форма навчання

20. 03 -24.03

Дистанційно-заочна форма навчання

27.03-21.04

Очна форма навчання

24.04 - 28.04
Педагоги - організатори

Без категорій
Козирькову Ірину , педагога - організатора Шевченківської ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради

Зеленську, педагога - організатора Новомиколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради

БондаренкоОксану Валеріївну, педагога - організатора Гетьманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради
Очна форма навчання

20. 03 -24.03

27.03-31.03

Дистанційно-заочна форма навчання

03.04-21.04

Очна форма навчання

24.04 - 28.04

Фізика .Математика

(бінарні)
Муховатого Володимира Володимировича, вчителя математики та фізики Безм’ятежненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради

Лаптєву Вікторію Вікторівну, вчителя фізики та математики Безм’ятежненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради
Історія , правознавство

(бінарні)

Деркач Юрія Вікторовича, вчителя історії Сподобівської ЗОШ І-ІІ ступенів Шевченківської районної ради
Очна форма навчання

20. 03 -24.03

Дистанційно-заочна форма навчання

27.03-21.04

Очна форма навчання

24.04 - 28.04
Образотворче мистецтво та

художня культура

Без категорій
Бурлаку Олександру Дмитрівну, вчителя образотворчого мистецтва та художньої культури Новомиколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради
Трудове навчання ( технична праця)

Без категорій

Савченко Юрія Володимировича, вчителя трудового навчання Василенківської ЗОШ І-ІІ ступенів Шевченківської районної ради
Очна форма навчання

03. 04 -07.04

Дистанційно-заочна форма навчання

10.04-05.05

Очна форма навчання

08.05 - 12.05

Інформатика

Без категорій

Миколаєнко Людмилу Олександрівну, вчителя інформатики Старовірівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради
Українська мова та література

« Педагог-фахівець»

(І та вища категорії)
Затулу Наталію Іванівну, вчителя української мови та літератури Шевченківської ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради
Початкові класи

(2-3 клас)

« Педагог-фахівець»

(І та вища категорії)
Галаган Тетяну Вікторівну, вчителя початкових класів Шевченківського ліцею Шевченківської районної ради

Королюк Наталію Сергіївну, вчителя початкових класів Шевченківської ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради

Олексенко Олену Миколаївну, вчителя початкових класів Сподобівської ЗОШ І-ІІ ступенів Шевченківської районної ради
Очна форма навчання

10. 04 -14.04

Дистанційно-заочна форма навчання

17.04-12.05

Очна форма навчання

15.05 -19.05

Українська мова та література

категорія

(Спеціалісти та ІІ категорія)
Малихіна Владислава Олексійовича, вчителя української мови та літератури Семенівської ЗОШ І-ІІ ступенів Шевченківської районної ради
Початкові класи

(2-3 клас)

« Педагог-фахівець»

(І та вища категорії)

Збукар Оксана Анатоліївна, вчителя початкових класів Семенівської ЗОШ І-ІІ ступенів Шевченківської районної ради
Початкові класи

(4-1 клас)

категорія

(Спеціалісти та ІІ категорія)
Баранову Вікторію Миколаївну, вчителя початкових класів Новомиколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради


Початкові класи

(4-1 клас)

« Педагог- майстер»

(вища категорія,

педагогічне звання)

Кулік Лілію Володимирівну, вчителя початкових класів Гетьманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради
Історія

Без категорій
Русакову Ірину Володимирівну, вчителя історії Семенівської ЗОШ І-ІІ ступенів Шевченківської районної ради
Соціальні педагоги

Без категорій
Квятковську Олену Сергіївну, соціального педагога Новомиколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради
Музичні керівники ДНЗ

Без категорій
Бондаренко Віру Іванівну, музичного керівника Шевченківського дошкільного навчального закладу (дитячий садок ) «Калинка» Шевченківської селищної ради
Біологія

« Педагог-фахівець»

(І та вища категорії)

Очна форма навчання

18. 04 -21.04

Дистанційно-заочна форма навчання

24.04-19.05

Очна форма навчання

22.05 -26.05
Керівники гуртків ПНЗ

(худ.-естет.)

Без категорій
Мельничук Олену Олександрівну, керівника гуртка художньо-естетичного циклу Шевченківського Будинку дитячо - юнацької творчості
Початкові класи

(4-1 клас)

« Педагог-фахівець»

(І та вища категорії)

Пільгуй Ольгу Олександрівну, вчителя початкових класів Семенівської ЗОШ І-ІІ ступенів Шевченківської районної ради
Фізична культура

« Педагог- майстер»

(вища категорія,

педагогічне звання)
Баранік Євгеній Миколайович, вчителя фізичної культури Гетьманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради
Очна форма навчання

08. 05 -12.05

Дистанційно-заочна форма навчання

15.05-09.06

Очна форма навчання

12.06 -16.06
Початкові класи

(4-1 клас)

« Педагог- майстер»

(вища категорія,

педагогічне звання)
2. Методисту по роботі з педкадрами довести до відома керівників планове завдання згідно цього наказу.

3. Керівникам закладів освіти:

3.1. Довести до відома педагогічних працівників терміни проходження курсів підвищення кваліфікації у ІІ півріччі 2016/2017 навчального року .

3.2. Забезпечити направлення на курси підвищення кваліфікації педпрацівників згідно цього наказу .

4. Головному бухгалтеру централізованої бухгалтерії здійснювати виплати згідно законодавства .

5. Оплату відряджувальних проводити педпрацівникам, які перебувають у трудових відносинах з відділом освіти .

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на завідувача Шевченківського райметодкабінету Пирог Т.А.
Начальник відділу освіти С.В. Старіков
З наказом від 03.01.2017 № 4 ознайомлені :


Пирог Т.А.

______________;

Бовдуй В.М.

______________;

Герман А.М.

Глущенко Т.Л.

Голубенко Н.М.

______________;

______________;


Жадан В.М.

______________;

Ликова О.А.

Савченко Ю.П.

Пільгуй О.О.

______________;

______________;

______________;

Приходько Н.В.

______________;

Миколаєнко Л.О.

______________;

Назарова О.Л.

______________;

Русакова Л.Є.

______________

Фесенко Г.В.

______________;

Чернов В.О.

Шишка І.В.

______________;

______________;

Шмігельська Т.В.

______________

поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Навчально- виховний комплекс №1 к о м п ’
Запорізької облдержадміністрації наказ обл. Уон від 21. 07. 2005 №303;грамота управління освіти Енергодарської міської ради наказ...

Наказ
Провести у 2015/2016 навчальному році Всеукраїнські учнівські Інтернет-олімпіади

Наказ
Були визначені переможці, сформовані команди І делеговані для участі в ІІ етапі

Наказ
Форми звітності з питань загальної середньої освіти та інструкції щодо їх заповнення

Наказ
Відповідно до Закону України «Про стандартизацію» та на виконання Плану національної стандартизації

Наказ
Провести у 2016/2017 навчальному році Всеукраїнські учнівські Інтернет-олімпіади

Наказ
Відповідно до Закону України “Про стандартизацію” та на виконання Плану національної стандартизації

Склад
Наказ головного управління освіти І науки облдержадміністрації від 06. 07. 2012 №582/0/212-12

Наказ
До розгляду журі заочного туру конкурсу було представлено 40 робіт з 12 шкіл району

Наказ
Затвердити Умови прийому до вищих навчальних закладів України в 2014 році, що додаються



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації




info.ocvita.com.ua
Головна сторінка