Пошук по сайту

Iнформатика  лекції  Курсова робота  Рефераты  

Лист мон україни від 13. 03. 2017 №1/9-149 «Про проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році» - Сторінка 6

Лист мон україни від 13. 03. 2017 №1/9-149 «Про проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році»





Сторінка6/15
1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   15

Житомирський район

Максименко

Ілля Вікторович

Озерненська гімназія

11

78,67

ІІІ

м. Житомир

Стрельченко

Марія Михайлівна

ДНЗ «Житомирське вище професійне училище»

10

76,33

ІІІ

Секція «Українська література»

Базова дисципліна – українська мова та література

м. Житомир

Ліпісовецька

Олена Миколаївна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 21 м. Житомира

11

89,17

І

Лугинський район

Іванченко

Катерина Сергіївна

Лугинська гімназія

10

88,83

І

Овруцький район

Пащенко

Катерина Володимирівна

НВК «Овруцька гімназія»11

11

78,83

ІІІ

Житомирський район

Весельська

Рената Юліївна

Денишівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

9

76,63

ІІІ

КПНЗ «Обласний центр НТТУМ»

Парфьонова

Катерина Миколаївна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 28 м. Житомира

11

75,68

ІІІ

м. Коростень

Онищенко

Єлизавета Олегівна

Коростенський НВК № 12

10

75,17

ІІІ

Секція «Фольклористика»

Базова дисципліна – українська мова та література

м. Житомир

Закапко

Ольга Ігорівна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10 м. Житомира

11

80,67

ІІ

Любарський район

Орєхова

Альона Олександрівна

Липненська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10

75,50

ІІІ

ВІДДІЛЕННЯ ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ

Секція «Біологія людини»

Базова дисципліна – біологія

Житомирський міський центр НТТУМ

Слободяник

Юліана Вадимівна

ЗОШ І-ІІІ ступенів

№ 5 м. Житомира

10

86,16

І

Житомирський район

Повар

Ірина Сергіївна

Озерненська гімназія

11

85,16

І

м. Новоград-Волинський

Скиба

Михайло Геннадійович

Новоград-Волинський колегіум

11

82,50

ІІ

м. Житомир

Добровольський

Богдан Анатолійович

Ліцей № 25

м. Житомира

10

78,00

ІІІ

м. Коростень

Продащук

Антон Сергійович

Коростенська міська гімназія № 7

10

76,59

ІІІ

Секція «Валеологія»

Базова дисципліна – біологія

м. Житомир

Сухачова

Іванна Павлівна

ЗОШ І-ІІІ ступенів

№ 32 м. Житомира

11

86,50

І

м. Новоград-Волинський

Гончарук

Олександр Вікторович

Новоград-Волинський колегіум

11

84,51

ІІ

Секція «Загальна біологія»

Базова дисципліна – біологія

м. Житомир

Кузнєцова

Яна Валеріївна

ЗОШ І-ІІІ ступенів

№ 8 м. Житомира

11

93,00

І

Секція «Загальна біологія»

Базова дисципліна – хімія

КЗ «Житомирський обласний педагогічний ліцей» ЖОР

Александрук

Едуард Михайлович

Житомирський обласний педагогічний ліцей

11

82,84

ІІ

Секція «Зоологія, ботаніка»

Базова дисципліна – біологія

м. Житомир

Горбунова

Тетяна Олександрівна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 м. Житомира

11

96,50

І

КЗ «Житомирський обласний педагогічний ліцей» ЖОР

Чмуневич

Ірина Миколаївна

Житомирський обласний педагогічний ліцей

10

95,75

І

Романівський район

Корінчук

Тетяна Павлівна

Романівська гімназія

11

84,33

ІІ

Черняхівський район

Троценко

Катерина Леонідівна

Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11

82,01

ІІ

Новоград-Волинський

Голуб

Катерина Петрівна

Слободороманівська гімназія

10

75,33

ІІІ

Секція «Медицина»

Базова дисципліна – біологія

м. Бердичів

Лелях

Дарина Михайлівна

Бердичівський загальноосвітній НВК № 4

10

89,01

І

м. Житомир

Алексейчук

Лідія Миколаївна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 м. Житомира

11

83,32

ІІ

Овруцький район

Сергійчук

Дар’я Олександрівна

Овруцька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

11

78,33

ІІІ

Баранівський район

Сафронов

Дмитро Олександрович

Баранівська гімназія

11

78,00

ІІІ

Олевський район

Мидловець

Таміла Сергіївна

Олевська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

10

75,58

ІІІ

Секція «Медицина»

Базова дисципліна – хімія

КПНЗ «Обласний центр НТТУМ»

Мошківський

Олексій Михайлович

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 м. Житомира

11

75,02

ІІІ

Секція «Хімія»

Базова дисципліна – хімія

Овруцький район

Бортник

Вікторія В’ячеславівна

НВК «Овруцька гімназія»

11

77,67

ІІІ

ВІДДІЛЕННЯ МОВОЗНАВСТВА

Секція «Англійська мова»

Базова дисципліна – англійська мова

Баранівський район

Гончарук

Вікторія Валеріївна

Баранівська гімназія

11

80,75

ІІ

Овруцький район

Бортник

Вікторія В’ячеславівна

НВК «Овруцька гімназія»

11

78,06

ІІІ

м. Житомир

Фонарюк

Артем Олександрович

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12 м. Житомира

10

75,95

ІІІ

м. Бердичів

Жовтіс

Ніколь Олександрівна

Бердичівська міська гуманітарна гімназія № 2

10

75,43

ІІІ

Секція «Українська мова»

Базова дисципліна – українська мова та література

Романівський район

Любарець

Діана Михайлівна

Романівська гімназія

11

97,00

І

Хорошівський район

Зіник

Анна Василівна

Хорошівська гімназія

11

88,75

І

Ружинський район

Мельник

Дмитро Анатолійович

Білилівська гімназія

11

87,00

І

Овруцький район

Корсун

Володимир Іванович

Покалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11

82,05

ІІ

Житомирський район

Панченко

Єлизавета Сергіївна

Ліщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10

80,65

ІІ

м. Житомир

Матвієнко

Ольга Іванівна

Житомирський екологічний ліцей № 24

9

78,34

ІІІ

КПНЗ «Обласний центр НТТУМ»

Гвоздь

Катерина Сергіївна

Лугинська гімназія

11

75,94

ІІІ

Лугинський район

Бовсуновська

Карина Сергіївна

Лугинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

10

75,54

ІІІ

Любарський район

Деревенько

Аліна Юріївна

Любарська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

10

75,34

ІІІ

Житомирський район

Нетикша

Вероніка Сергіївна

Новогуйвинська гімназія

9

75,15

ІІІ

Новоград-Волинський район

Недзельський

Артем Олександрович

Барвинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10

75,09

ІІІ

ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ

Секція «Археологія»

Базова дисципліна – історія України

КПНЗ «Обласний центр НТТУМ»

Можаровська

Марина Сергіївна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 26 м. Житомира

10

80,65

ІІ

Житомирський район

Курачевська

Дар’я Юріївна

Озерненська гімназія

11

75,67

ІІІ

Секція «Всесвітня історія»

Базова дисципліна – історія України

Житомирський район

Семеонов

Ігор Валерійович

Садківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10

83,99

ІІ

Черняхівський район

Муліш

Вадим Русланович

Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10

83,00

ІІ

Секція «Етнологія»

Базова дисципліна – історія України

Овруцький район

Хилевич

Марія Анатоліївна

Листвинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11

82,00

ІІ

Любарський район

Антонюк

Ольга Миколаївна

Вигнанська ЗОШ І-ІІ ступенів

9

80,82

ІІ

Житомирський район

Карпенко

Валерія Василівна

Озерненська гімназія

10

75,68

ІІІ

Секція «Історичне краєзнавство»

Базова дисципліна – історія України

Житомирський міський центр НТТУМ

Слободяник

Юліана Вадимівна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5

м. Житомира

10

88,84

І

м. Житомир

Талько

Катерина Валентинівна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 м. Житомира

11

83,68

ІІ

Пулинський район

Громська

Вікторія Ігорівна

Пулинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11

76,68

ІІІ

Секція «Історія України»

Базова дисципліна – історія України

м. Новоград-Волинський

Гуцул

Денис Борисович

Новоград-Волинський колегіум

11

87,51

І

м. Житомир

Слободянюк

Сергій Сергійович

Житомирська міська гімназія

№ 3

10

84,34

ІІ

м. Малин

Чевельча

Тетяна Романівна

Малинський ЗНВК «Школа-ліцей № 1 ім. Н. Сосніної» І-ІІІ ступенів

11

81,00

ІІ

Пулинський район

Грибан

Анатолій Русланович

Вацлавпільська гімназія

10

76,17

ІІІ

Бердичівський район

Регалова

Іванна Анатоліївна

Красівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11

75,35

ІІІ

Житомирський район

Козачук

Аліна Олександрівна

Вересівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11

75,16

ІІІ

ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОСОФІЇ ТА СУСПІЛЬСТВОЗНАВСТВА

Секція «Журналістика»

Базова дисципліна – українська мова та література

Любарський район

Орлик

Міла В’ячеславівна

Любарська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

10

77,33

ІІІ

м. Коростень

Хоміна

Дарина Сергіївна

Коростенська міська гімназія

10

75,49

ІІІ

Секція «Правознавство»

Базова дисципліна – історія України

м. Житомир

Коваль

Юлія Андріївна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6

м. Житомира

11

87,50

І

КПНЗ «Обласний центр НТТУМ»

Кириленко

Марія Сергіївна

Коростишівська гуманітарна гімназія № 5

10

85,49

І

КПНЗ «ЖОЦТКСЕУМ»

Глушенко

Анастасія Михайлівна

Житомирський міський колегіум

11

84,50

ІІ

Житомирський міський центр НТТУМ

Цимбалюк

Тетяна Павлівна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 21

м. Житомира

9

84,33

ІІ

Баранівський район

Мирончук

Валентина Андріївна

Баранівська гімназія

11

81,50

ІІ

Овруцький район

Яценко

Юлія Григорівна

Словечанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10

80,34

ІІ

Пулинський район

Грибан

Андрій Михайлович

Вацлавпільська гімназія

10

76,32

ІІІ

КЗ «Житомирський обласний педагогічний ліцей» ЖОР

Чорна

Інна Михайлівна

Житомирський обласний педагогічний ліцей

10

75,84

ІІІ

Житомирський район

Кухарець

Вікторія Євгеніївна

Сінгурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10

75,67

ІІІ

м. Бердичів

Кучер

Марія Володимирівна

Бердичівська міська гуманітарна гімназія № 2

10

75,01

ІІІ

Секція «Теологія, релігієзнавство та історія релігії»

Базова дисципліна – історія України

КПНЗ «Обласний центр НТТУМ»

Гайдай

Анна Василівна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 27 м. Житомира

11

86,01

І

м. Житомир

Забродська

Лариса Віталіївна

ЗОШ І-ІІ ступенів № 27 м. Житомира

9

75,99

ІІІ

Секція «Філософія»

Базова дисципліна – історія України

Житомирський район

Мітнічук

Богдан Олександрович

Новогуйвинська гімназія

10

88,16

І

Секція «Педагогіка»

Базова дисципліна – українська мова та література

Житомирський район

Капнік

Марія Михайлівна

Новогуйвинська гімназія

11

81,50

ІІ

м. Житомир

Козаренко

Ангеліна Валеріївна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 21

м. Житомира

10

81,49

ІІ



Директор

КПНЗ «Обласний центр НТТУМ» А.В. Цалко


1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   15

Схожі:

Про проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх...
Он україни), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015 року за №157/26602, надсилаємо орієнтовні вимоги до проведення...

Україна харківська міська рада харківської області виконавчий комітет...
України від 14. 02. 2014 №1/9-115 «Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх...

Орієнтовні вимоги до проведення державної підсумкової атестації учнів...
Мон україни від 16. 09. 2015 №940 «Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої...

Орієнтовні вимоги до проведення державної підсумкової атестації учнів...
Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства...

Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової...

Україна
Про затвердження складу апеляційних комісій з предметів державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах району...

Методичні рекомендації щодо викладання інформатики у 2016-2017 навчальному...
У 2016/2017 навчальному році вивчення інформатики у 5-8 класах загальноосвітніх навчальних закладах здійснюватиметься за навчальними...

Орієнтовні вимоги до проведення державної підсумкової атестації учнів...
Міністерства освіти І науки України від 30 грудня 2014 року №1547 (далі мон україни), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України...

Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової...
України 09. 12. 2010 за №1237/18532 та особливостей організації навчально-виховного процесу, передбачених у листі Міністерства освіти...

Відділ освіти виконкому жовтневої районної у місті ради
«Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах району...



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації




info.ocvita.com.ua
Головна сторінка