Пошук по сайту

Iнформатика  лекції  Курсова робота  Рефераты  

Список учнів загальноосвітніх закладів району, які посіли ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році

Список учнів загальноосвітніх закладів району, які посіли ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році





Додаток №3

до наказу відділу освіти

Шевченківської районної

державної адміністрації

від 06.01.2017 №9

Список

учнів загальноосвітніх закладів району,

які посіли ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських

олімпіад з навчальних предметів

у 2016/2017 навчальному році

Математика

6 клас

ІІІ місце – немає
7 клас

ІІІ місце – Колій Андрій ( Василенківська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Пшенична Єва ( Борівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

8 клас

ІІІ місце – Ляшенко Олена ( Сподобівська ЗОШ І-ІІ ст.)

9 клас

ІІІ місце – Білий Володимир (Шевченківський ліцей)

10 клас

ІІІ місце – немає

11 клас

ІІІ місце – Бондар Станіслав ( Гетьманівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Географія

8 клас

ІІІ місце – немає

9 клас

ІІІ місце – Білий Володимир ( Шевченківський ліцей )

Навроцька Юлія ( Шевченківська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.)

10 клас

ІІІ місце - немає

11 клас

ІІІ місце – Калашник Роман (Гетьманівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Англійська мова

8 клас

ІІІ місце – Захарченко Владислав ( Шевченківський ліцей )

Ляшенко Олена ( Сподобівська ЗОШ І-ІІ ст.)

9 клас

ІІІ місце –Савченко Максим (Василенківська ЗОШ І-ІІ ст. ),

10 клас

ІІІ місце – Пономар Богдан ( Шевченківська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.)

Волошин Антон ( Шевченківський ліцей )

11 клас

ІІІ місце – Перепадя Олександра ( Шевченківський ліцей )

Куріпка Владислав – (Борівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Онищенко Вікторія ( Новомиколаївська ЗОШ І-ІІІ ст.)
Екологія

10 клас

ІІІ місце – Нардєд Лілія ( Борівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

11 клас

ІІІ місце – Мініч Дар’я ( Новомиколаївська ЗОШ І-ІІІ ст.)
Історія

8 клас

ІІІ місце – Зубрєва Анастасія ( Великохутірська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Буданова Єлизавета ( Сподобівська ЗОШ І-ІІ ст.)

9 клас

ІІІ місце – немає

10 клас

ІІІ місце – Пономар Богдан ( Шевченківська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.)

11 клас

ІІІ місце – немає

Фізика

7 клас

ІІІ місце – немає

8 клас

ІІІ місце - Венедіктова Валерія ( Шевченківський ліцей)

9 клас

ІІІ місце –немає

10 клас

ІІІ місце – Аршава Артем ( Шевченківський ліцей )

11 клас

ІІІ місце – Перепадя Олександра ( Шевченківський ліцей )


Біологія

8 клас

ІІІ місце – Ярошенко Луїза (Шевченківська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.)

Москвітіна Марія (Шевченківська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.)

9 клас

ІІІ місце – Аксьонова Марія ( Сподобівська ЗОШ І-ІІ ст.)

Навроцька Юлія (Шевченківська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. )

Криворучко Каріна ( Безм’ятежненська ЗОШ І-ІІІ ст.)

10 клас

ІІІ місце – Пономар Богдан (Шевченківська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. )

11 клас

ІІІ місце – Онищенко Вікторія ( Новомиколаївська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Правознавство

9 клас

ІІІ місце - Григоренко Богдана (Шевченківська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. )

10 клас

ІІІ місце – Аршава Артем (Шевченківський ліцей )

11 клас

ІІІ місце – Овчаров Олексій (Шевченківський ліцей )

Інформатика

8 клас

ІІІ місце – немає

9 клас

ІІІ місце – немає

10 клас

ІІІ місце – немає

11 клас

ІІІ місце – немає
Українська мова та література

7 клас

ІІІ місце – Колій Андрій ( Василенківська ЗОШ І-ІІ ст.)

Костенко Дмитро ( Старовірівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Павленко Дар’я ( Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

8 клас

ІІІ місце – Крикун Анна ( Шевченківська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. )

9 клас
ІІІ місце – Навроцька Юлія ( Шевченківська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.)

10 клас

ІІІ місце – Пономар Богдан ( Шевченківська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.)

11 клас

ІІІ місце – Козлова Валерія (Шевченківський ліцей)

Барибіна Тетяна (Шевченківський ліцей)

Хімія

7 клас

ІІІ місце – Іщук Кирил ( Старовірівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

8 клас

ІІІ місце – Мінаєва Марина ( Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. )

9 клас

ІІІ місце – Ярошенко Анна (Шевченківський ліцей )

10 клас

ІІІ місце – немає

11 клас

ІІІ місце – немає
Астрономія

10 клас

ІІІ місце – немає

11 клас

ІІІ місце – немає

Економіка

9 клас

ІІІ місце - Нетренко Катерина ( Шевченківський ліцей )

10 клас

ІІІ місце –Нагорна Вікторія ( Шевченківська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.)

11 клас

ІІІ місце – Чоломбитько Дмитро ( Шевченківський ліцей )

Трудове навчання ( технічна праця)

8-9 клас

ІІІ місце – Перепелиця Валентин ( Старовірівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

10-11 клас

ІІІ місце – Кодак Євген ( Великохутірська ЗОШ І-ІІІ ст.)
Трудове навчання ( обслуговуюча праця)

8-9 клас

ІІІ місце – Лозова Валентина (Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. ),

10-11 клас

ІІІ місце – немає
Інформаційні технології

8-9 клас

ІІІ місце – немає

10 клас

ІІІ місце – немає

11 клас

ІІІ місце – Вітковська Олена ( Шевченківський ліцей)

Російська мова та література

9 клас

ІІІ місце – немає

10 клас

ІІІ місце – немає

11 клас

ІІІ місце – немає

поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Список учнів загальноосвітніх закладів району, які посіли ІІ місце...

Список учнів загальноосвітніх закладів району, які посіли І місце...

Наказ
Від 21. 11. 2016 №619-од «Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у IV...

Щодо проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних...
Наказом департаменту освіти І науки облдержадміністрації від 13 грудня 2013 року №944/0/212-13 «Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських...

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних...

Графік проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських...
Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році

Харківської міської ради харківської області
Додаток ). Із них у ІІ (районному) етапі призові місця посіли 42 учні гімназії. Загальне рейтингове місце у районі – ІІ. А у 2013/2014...

Нака з
Про підсумки проведення І та ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін у 2016/2017 навчальному році в закладах...

Відділ освіти виконкому довгинцівської районної в місті ради нака з
«Про відрядження учнівських команд до м. Дніпропетровська для участі в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін»,...

Найменування Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів
Про участь у ІIІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2014 2015



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації




info.ocvita.com.ua
Головна сторінка