Пошук по сайту

Iнформатика  лекції  Курсова робота  Рефераты  

Список учнів загальноосвітніх закладів району, які посіли ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році

Список учнів загальноосвітніх закладів району, які посіли ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році





Додаток №2

до наказу відділу освіти

Шевченківської районної

державної адміністрації

від 06.01.2017 №9

Список

учнів загальноосвітніх закладів району,

які посіли ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських

олімпіад з навчальних предметів

у 2016/2017 навчальному році
Математика

6 клас

ІІ місце – немає

7 клас

ІІ місце – Холопченко Лілія (Шевченківський ліцей )

8 клас

ІІ місце – немає

9 клас

ІІ місце – Коваленко Давид (Шевченківська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. )

Антонов Валерій ( Великохутірська ЗОШ І-ІІІ ст. )

10 клас

ІІ місце – немає

11 клас

ІІ місце – Козлова Валерія ( Шевченківський ліцей )

Географія

8 клас

ІІ місце – немає

9 клас

ІІ місце – Гусейнов Ростислав ( Борівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

10 клас

ІІ місце – немає

11 клас

ІІ місце – Овчаров Олексій ( Шевченківський ліцей )

Англійська мова

8 клас

ІІ місце – Дерев’янко Євгеній ( Шевченківський ліцей ) ;

9 клас

ІІ місце – Григоренко Богдана ( Шевченківська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.),

Навроцька Юлія ( Шевченківська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. );

10 клас

ІІ місце – Антонцева Вікторія ( Гетьманівська ЗОШ І-ІІІ ст.) ;

11 клас

ІІ місце – Будайчик Катерина (Шевченківський ліцей ).
Екологія

10 клас

ІІ місце - Крипило Діана ( Великохутірська ЗОШ І-ІІІ ст.)

11 клас

ІІ місце – Шевчик Таїсія (Шевченківський ліцей )


Історія

8 клас

ІІ місце –Мінаєва Марина ( Борівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

9 клас

ІІ місце – немає

10 клас

ІІ місце – Думановський Веніамін ( Шевченківський ліцей )

11 клас

ІІ місце – Калашник Роман ( Гетьманівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Решетько Єлизавета (Старовірівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Мініч Дар’я ( Новомиколаївська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Барибіна Тетяна ( Шевченківський ліцей )


Фізика

7 клас

ІІ місце – немає

8 клас

ІІ місце – немає

9 клас

ІІ місце – немає

10 клас

ІІ місце – немає

11 клас

ІІ місце – Чоломбитько Дмитро ( Шевченківський ліцей)
Біологія

8 клас

ІІ місце – Венедіктова Валерія ( Шевченківський ліцей )

9 клас

ІІ місце - Єфімова Катерина (Шевченківський ліцей)

Лебідь Максим ( Великохутірська ЗОШ І-ІІІ ст. )

10 клас

ІІ місце – Нардєд Лілія ( Борівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Пенкіна Катерина ( Шевченківський ліцей )

11 клас

ІІ місце - Овчаров Олексій (Шевченківський ліцей)

Правознавство

9 клас

ІІ місце – Федосова Анастасія ( Семенівська ЗОШ І-ІІ ст.)

10 клас

ІІ місце – Нардєд Лілія ( Борівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

11 клас

ІІ місце – Мініч Дар’я ( Новомиколаївська ЗОШ І-ІІІ ст. )
Інформатика

8 клас

ІІ місце –немає

9 клас

ІІ місце – немає

10 клас

ІІ –місце – немає

11 клас

ІІ місце – Вознюк Андрій (Шевченківський ліцей )
Українська мова та література

7 клас

ІІ місце – Денчик Ірина (Шевченківська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. )

8 клас

ІІ місце – Ляшенко Олена (Сподобівська ЗОШ І-ІІ ст.)

9 клас
ІІ місце – Аксьонова Марія (Сподобівська ЗОШ І-ІІ ст.)

10 клас

ІІ місце – Антонцева Вікторія ( Гетьманівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

11 клас

ІІ місце – Калашник Роман (Гетьманівська ЗОШ І-ІІІ ст.),


Хімія

7 клас

ІІ місце - Красноруцький Віталій ( Шевченківський ліцей)

8 клас

ІІ місце – немає

9 клас

ІІ місце – немає

10 клас

ІІ місце – немає

11 клас

ІІ місце – немає

Астрономія

10 клас

ІІ місце – Дерев’янко Сергій ( Шевченківський ліцей)

Єременко Олексій ( Шевченківська ЗОШ №1 І-ІІІ ст)

11 клас

ІІ місце – Анісіч Дмитро ( Шевченківський ліцей )
Економіка

9 клас

ІІ місце – Мишакова Богдана ( Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст. )

10 клас

ІІ місце – Гончаров Едуард (Шевченківський ліцей)

11 клас

ІІ місце – Овчаров Олексій (Шевченківський ліцей)
Трудове навчання ( технічна праця)

8-9 клас

ІІ місце – Савченко Максим ( Василенківська ЗОШ І-ІІ ст.)

10-11 клас

ІІ місце – Фегер Андрій ( Новомиколаївська ЗОШ І-ІІІ ст.)
Трудове навчання ( обслуговуюча праця)

8-9 клас

ІІ місце – Онищенко Яніна (Шевченківська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. )

10-11 клас

ІІ місце – Нагорна Вікторія (Шевченківська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. )
Інформаційні технології

8-9 клас

ІІ місце – немає

10 клас

ІІ місце – немає

11 клас

ІІ місце – немає

Російська мова та література

9 клас

ІІ місце – Савченко Максим ( Василенківська ЗОШ І-ІІ ст.)

10 клас

ІІ місце – немає

11 клас

ІІ місце – немає

поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Список учнів загальноосвітніх закладів району, які посіли І місце...

Список учнів загальноосвітніх закладів району, які посіли ІІІ місце...

Наказ
Від 21. 11. 2016 №619-од «Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у IV...

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних...

Графік проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських...
Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році

Нака з
Про підсумки проведення І та ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін у 2016/2017 навчальному році в закладах...

Щодо проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних...
Наказом департаменту освіти І науки облдержадміністрації від 13 грудня 2013 року №944/0/212-13 «Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських...

Найменування Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів
Про участь у ІIІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2014 2015

Комунальний вищий навчальний заклад «дніпропетровський обласний інститут...
«Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад І обласних етапів турнірів з навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році»...

Комунальний вищий навчальний заклад «дніпропетровський обласний інститут...
«Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад І обласних етапів турнірів з навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році»...



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації




info.ocvita.com.ua
Головна сторінка